sobota 4. prosince 2021 Barbora

Podvedla ji kamarádka. Sama však okrádala jinou

Žárlivost stála za zveřejněním videa sprchující se třiadvacetileté ženy na erotické stránce její stejně starou kamarádkou. Mladá dívka jí totiž měla přebrat přítele. Policisté z Bystrce pomstychtivou slečnu v těchto dnech obvinili z neoprávněného přístupu k počítačovému systému a nosiči informací, za což jí hrozí až tři roky za mřížemi.

Při vyšetřování se však ukázalo, že ani poškozená nemá čisté svědomí „Od října loňského roku do letošního ledna navštěvovala jinou kamarádku kadeřnici, u které se nechala zkrášovat. Přitom jí v nestřežených okamžicích brala někdy hotovost z peněženky, jindy parfém nebo rukavice,“ popsala mluvčí brněnských policistů Andrea Straková.

Když se škoda vyšplhala přibližně na pětatřicet tisíc korun, vytušila kadeřnice, že by za krádežemi mohla být právě její známá zákaznice. Nechala proto v salónu nainstalovat kameru. „Skutečně pak zdokumentovala, jak jí kamarádka z peněženky bere patnáct set korun. Při tomto zjištění se neovládla, ženu zfackovala a nutila ji podepsat směnku na třicet tisíc korun,“ popsala mluvčí. Pokud by tak zlodějka neučinila, hrozila jí kadeřnice ostříháním vlasů. Pro výstrahu jí jeden pramen odstřihla.

Vyděšená dívka směnku podepsala a snažila se utéct. Rozhněvaná žena po ní stačila ještě hodit hrnek a rozstříhat její bundu. „Zlodějka se tak i v tomto případě ocitla jako poškozená. Soudce však kadeřnici obviněnou z vydírání a poškození cizí věci uznal nevinnou,“ dodala Straková. Případem třiadvacetileté zlodějky se soud stále zabývá.

Autoři

Štítky policie, kamarádka, krádež, erotika, video, kadeřnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.