pondělí 1. června 2020 Laura

Muž se měl jen rozloučit, nakonec bývalou partnerku napadl

Nedělní setkání sedmačtyřicetiletého muže a jeho o čtrnáct let mladší bývalé přítelkyně mělo být pouhým rozloučením. Nakonec se změnilo v drama zahrnujícím nadávky a fyzické napadání. Když nakonec došlo i na dlouhý nůž, stal se z pouhého rozloučení úkol pro strážníky a republikovou policii.

Muž, který se dostavil do bydliště ženy na Masné ulici, se původně chtěl pouze rozloučit. Třiatřicetiletá bývalá přítelkyně jej vpustila do bytu, kde však došlo k hádce. Po urážkách a fyzickém napadání ze strany muže přešla hádka v nebezpečné ohrožování dlouhým nožem.

"Žena se nejprve ve snaze uniknout schovala v pokoji, ale protože odtud nevedla jiná cesta než oknem, seskočila na terasu bytu v nižším patře," uvedl mluvčí strážníků Michal Šimandl. Strážníci, kteří dorazili na místo prověřili, zda se muž stále neschovává v bytě nebo v okolí a přivolali pro ženu, která si stěžovala na bolesti, zdravotníky.

Vzhledem k tomu, že byl útočník už pryč, strážníci pouze zdokumentovali skutečnosti a předali nalezený nůž republikové policii

Štítky nůž, napadení, hádka, masná, partneři, policie, strážníci, městská policie, bezpečnost, brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.