Počasí dnes1 °C, zítra0 °C
Pátek 1. prosince 2023  |  Svátek má Iva
Bez reklam

FOTO: Auto po pádu z mostu skončilo v potoce

Jednotka HZS Jmk ze stanice v Ivančicích vyjížděla dnes krátce po dvanácté hodině k dopravní nehodě mezi obcemi Nebovidy a Ořechov. Po příjezdu nalezli hasiči havarovaný automobil asi čtyři metry pod úrovní vozovky po pádu z mostku, který křižuje říčku Bobravu.

Řidička byla mimo vozidlo a na první pohled neměla známky zranění. Velitel zásahu však vzhledem k charakteru nehody zažádal na místo posádku ZZS. Ještě před jejím příjezdem začala mít žena zdravotní komplikace, přivolaná zdravotní záchraná služba tak ženu odvezla na vyšetření.

Havarovaný osobní vůz zůstal po nehodě ležet na levém boku a začal z něj vytékat benzín do potoka. Hasiči zajistili místo proti požáru a na úzkém vodním toku natáhli provizorní nornou stěnu.

Na místo si velitel zásahu nechal povolat techniku určenou k úniku nebezpečných látek na vodní hladinu z požární stanice Lidická v Brně. Jednotka ze stanice Židlochovice přivezla k nehodě další zásobu sorbentu pro likvidaci již uniklého benzínu.

„Protože bylo nutné dostat vozidlo co nejdříve zpět na vozovku a zamezit tak dalšímu úniku benzínu, přijela na místo další požární technika. Ze stanice Lidická dorazil ještě jeřáb,“ uvedl tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje Jaroslav Mikoška.

Foto: www.firebrno.cz

Štítky nehoda, potok, pád z mostu, auto, říčka, Bobrava, Ořechov, Nebovidy, havárie, benzín, Ivančice, Jaroslav Mikoška, Brno, Židlochovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

FOTO: Auto po pádu z mostu skončilo v potoce  |  Krimi  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.