Žena ve Vyškově spolykala léky a chtěla skočit pod vlak. Policisté jí to rozmluvili

Velké tragédii v uplynulých dnech zabránili vyškovští policisté. Psychicky rozrušená mladá žena se pořezala, užila velké množství léků a řekla, že chce skočit pod vlak. Strážci zákona jí to naštěstí rozmluvili a přivolali lékařskou pomoc.

S dramatickou situací se museli v těchto dnech popasovat policisté ve Vyškově. Mladá žena si tam chtěla vzít život.

„Policisté přes tísňovou linku 158 přijali oznámení o psychicky rozrušené pětadvacetileté ženě, která se ve Smetanových sadech sebepoškozovala žiletkou k tomu údajně užila větší množství léků a začala odcházet k železniční trati," uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Na místo proto okamžitě vyrazila nejbližší policejní hlídka. Policisté ženu během několika minut vypátrali, ležela ve křoví jen pár metrů od kolejí. Hlídce se svěřila s tím, že měla v úmyslu skočit pod vlak. K tragédii ovšem nakonec nedošlo. 

„Policisté okamžitě poskytli slečně první pomoc, stabilizovali její zdravotní stav a následně ji předali zdravotnické záchranné službě. Ta ji převezla do nemocnice k dalšímu ošetření," popsala mluvčí.

Hodnocení článku

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Vyškov, krimi, zdraví

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.