Počasí dnes20 °C, zítra23 °C
Sobota 25. května 2024  |  Svátek má Viola
Bez reklam

Muž z Brna se zranil při útěku z psychiatrické kliniky. Strážníkům tvrdil, že byl napaden a jde mu o život

Policisté ve středu večer zasahovali v brněnském Komárově, kam je přivolal nájemník jednoho ze zdejších domů. Na jeho zvonek opakovaně zvonil rozrušený sedmadvacetiletý muž a dožadoval se pomoci. Zraněný Brňan strážníkům tvrdil, že za jeho rány může neznámý cizinec, který ho do města zatáhl a vyhrožoval mu likvidací. Později vyšlo najevo, že mladík je momentálně na útěku z psychiatrické nemocnice a zranění si pravděpodobně přivodil sám.

Podle nájemníka z Komárova muž údajně působil zmateně. Hlídka krátce po přijetí oznámení muže z Brněnska kontaktovala a zjistila, že má na předloktí krvácející zranění. „Hlídce popsal, že ho do Brna údajně přivezl neznámý muž. Tady ho prý napadl, zranil a vyhrožoval mu fyzickou likvidací," popsala mluvčí brněnských strážníků Jana Pokorná.

Strážníci na místo okamžitě přivolali záchranáře a o události informovali republikové kolegy. Zraněný muž skončil po prvotním ošetření zdravotníky v nemocnici. „Státní policisté si událost od strážníků převzali. Získané informace prošetří i přesto, že zjistili důležité skutečnosti. Muž z Brněnska podle nich utekl z psychiatrické nemocnice, kde se léčí. Právě při útěku si údajně sám způsobil krvácející zranění na ruce a údajné přepadení si prý vymyslel," objasnila situaci Pokorná.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky Brno, muž z Brna, útěk, policisté, psychiatrická léčebna

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Muž z Brna se zranil při útěku z psychiatrické kliniky. Strážníkům tvrdil, že byl napaden a jde mu o život  |  Krimi  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.