Počasí dnes13 °C, zítra11 °C
Sobota 1. dubna 2023  |  Svátek má Hugo

Tmavší pleť a východoevropský přízvuk. V Brně hledají lupiče, který zmlátil chodce

Po lupiči, který zaútočil na nic netušícího chodce, pátrají policisté v moravské metropoli. Neznámý muž si oběť vyhlédl v jednom z brněnských parků a praštil ji do hlavy. Pak muže obral o peněženku. Policie nyní zveřejnila popis útočníka a prosí o pomoc.

Napadení třicetiletého muže řeší brněnští kriminalisté od prvního lednového týdne. O loupeži ale informovali až dnes. K incidentu mělo dojít po třetí hodině ranní, kdy se mladý muž vracel po večírku domů přes černovický park. 

Když najednou ucítil ránu do hlavy, upadl na zem. V tu chvíli do něj začal neznámý útočník kopat a dožadoval se při tom vydání peněženky. Po tvrdém útoku skončila oběť s tržnými ránami na hlavě a postarat se o ni museli lékaři v nemocnici. 

Policie po agresorovi stále marně pátrá. „Agresor měl dle poškozeného východoevropský přízvuk, byl to běloch, ale měl tmavší pleť  a tmavé vlasy. Na sobě měl bílo červenou mikinu s kapucí a červené tepláky. Při odchodu si napadený všimnul, že se muž naklání na levou stranu," uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková a vyzvala veřejnost ke spolupráci.

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR, Jan Luxík

Štítky napadení, loupež, policie, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Bura

morgoš ua sláma

Čtvrtek, 2. března 2023, 18:37

Diskutér T.

VLEVO V BOK - kupředu levá a máme to zase vyřešený!!

Pátek, 3. února 2023, 13:27

Diskutér T.

Není nutno popisovat - každý slušný člověk se rychle dopídí!!

Pátek, 3. února 2023, 13:25

Marie Glanczová

proč nenapíše rovnou ukrajinský cigán? to se nesmí,že? trapné a ubohé

Čtvrtek, 2. února 2023, 11:39

Diskutér T.

Tak to bude asi jeden ze sorty, co se váleli u nádraží v letních měsících ten pžízvuk by odpovídal a zlodějna taky - tak CO TU ŽIVÍME ZA BANDU, KTERÁ BY MĚLA BOJOVAT A NE TADY KRÁST A VÁLET SE, JAK DOBYTEK. Jak se k tomuto problému postaví bývalý uniformovaný lampasák s jeho bývalou politickou vojandou - ženou na hradě - počkáme si a necháme se překvapit - třeba nám brzy k této problematice něco vtipného oznámí i jeho rozjařená tisková mluvčí......

Středa, 1. února 2023, 15:48

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.