pátek 2. prosince 2022 Blanka

Policie marně hledá cyklistu s koněm na krku. V Brně pobodal řidiče a ujel

Už tři měsíce řeší jihomoravští kriminalisté případ cyklisty, který ve středu Brna pobodal řidiče auta. Přestože se incident odehrál za odpoledního silničního provozu, agresor zůstává neznámý. Policisté doufají, že je k pachateli dovede neobvyklý řetízek.

Od zveřejnění fotografie řetízku, který napadený strhl agresorovi z krku, si kriminalisté slibují posun v případu z brněnské Kotlářské ulice. Přímo na silnici se do konfliktu v první červencový den dostali muž na jízdním kole a mladík řídící osobní auto. 

Cyklista měl v době činu na hlavě světlý klobouk a na zádech červenočerný batoh. „Muž za volantem na cyklistu zatroubil, ten mu na oplátku kopl do vozidla a odjel. Řidič odstavil vozidlo a muže na kole dostihl na přechodu pro chodce. Došlo ke strkanici, při které měl následně cyklista mladého řidiče bodnout do břicha,“ popsala událost policejní mluvčí Andrea Cejnková

Pobodal řidiče auta do břicha, protože zatroubil. V Brně hledají cyklistu

Brněnští policisté si už měsíc marně lámou hlavu nad případem z Kotlářské ulice, kde došlo k pobodání čtyřiadvacetiletého motoristy. Podle předběžných závěrů vyšetřovatelů má útok na svědomí neznámý cyklista. Kriminalistům ale podezřelý kolař...

Nožem pobodaný šofér skončil po konfliktu v nemocnici, zatímco jeho protivník nasedl na kolo a z místa uprchl. Relevantní stopou při pátrání po neznámém agresivním cyklistovi je podle policistů právě kovový řetízek zlaté barvy s přívěškem koně. „Pokud poznáváte přívěšek a znáte jeho majitele, sdělte prosím tyto informace vyšetřujícím kriminalistům," řekl v úterý policejní mluvčí Petr Vala.


Cyklista v Kotlářské ulici

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky pátrání, policie, cyklista, napadení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Baron Kocharovski

znám spoooustu cyklistů. všichni ale mají KOLO, nikdo koně, nevadí to?!

středa, 5. října 2022, 18:30

John Cagwe

co na tom řešej, jasná sebeobrana, a ve městě se na cyklisty netroubí

středa, 5. října 2022, 13:00

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.