pátek 2. prosince 2022 Blanka

Brněnský důchodce si hrál v hospodě na politologa. Dostal nafackováno

Ostrá potyčka se odehrála v brněnském baru, kde se osmačtyřicetiletý muž tvrdě pustil do důchodce. Generační střet se rozhořel kvůli politice. Host nesouhlasil se seniorovým výkladem politické situace, a tak věnoval životem zkušenějšímu návštěvníkovi ránu do obličeje, což odstartovalo melu.

Konflikt se odehrál v neděli večer. Podnik nacházející se v centru Brna se změnil z počátku v povolební studio. Do role expertů se pasoval třiasedmdesátiletý důchodce a brzy padesátiletý muž. S přibývajícím alkoholem se do poklidné debaty vmísily vášnivé emoce. Mladší z aktérů diskurzu neudržel nervy na uzdě a vlepil názorovému oponentovi facku do obličeje. Neušil ale, že vybudí k akci další štamgasty i strážníky, kteří na místo přivolali svědci.

K celé situaci nezůstali lhostejní jiní návštěvníci, seniora se zastali a agresorovi zabránili v dalším napadání. Senior měl po konfliktu pouze lehkou odřeninu pod okem a nabízené ošetření odmítl,“ popsal mluvčí Městské policie Brno Pavel Šoba

Jakmile strážci brněnského zákona uklidnili celou situaci, promluvili si s vlastníkem podniku. Ten si stěžoval, že se při potyčce rozbilo okno. Případ strážníci s podezřením na přestupek proti občanskému soužití postoupili správnímu orgánu a majitel podniku si u něho může nárokovat náhradu přibližně dvoutisícové škody,“ dodal Šoba.

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Michal Šťastný

Štítky Brno, Strážníci, Volby, Rvačka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

Po pár pivech je v hospodě plno politologů, ale tenhle měl pod okem borůvkový koláč.........který nečekal, že obdrží od soka.....Majitel hospody musel mít radost z politické pivní rozepře......

pátek, 30. září 2022, 05:50

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.