čtvrtek 6. října 2022 Hanuš

Důchodkyně prožila na netu letní románek se sicilským montérem. Stálo ji to půl milionu

On ovdovělý montér z ropné plošiny na Sicílii, ona osamělá důchodkyně z Brněnska, která touží po povyražení. Zdánlivě ideální scénář letního románku. Jenže na internetu slibně rozvíjející se vztah nakonec krachl kvůli nenasytnosti a lžím údajného vdovce, který se ukázal jako podvodník.

Seniorka intenzivně komunikovala se zahraničním amantem po emailu. Psali si každý den, a tak netrvalo dlouho a muž požádal ženu o ruku. Důchodkyně nadšeně souhlasila. Přijala roli manželky a budoucímu manželovi plnila vše, co měl na srdci. Navíc jej štědře dotovala. Nejdříve poslala cizincovi peníze na letenky, následně vyhověla i dalším přáním. 

Další požadavky už byly zarážející a až absurdní. I tak na ně důchodkyně reagovala kladně. Mimo jiné poslala příspěvek na opravu ropného vrtáku a ropné plošiny,“ popsal mluvčí policistů Bohumil Malášek

Po dvou měsících seniorka zjistila, že je bez úspor. Obrátila se proto na policisty s podezřením, že se stala obětí podvodu. Vyšetřovatelé jí dali za pravdu. „Na různé zahraniční účty více než 400 tisíc korun,“ uzavřel Malášek. 

Hodnocení článku je 96 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky Internet, Podvod, Policie, Důchodci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Ševčík

Prý se chlapům při erekci odkrví mozek a ten pak přestane fungovat. U žen to zřejmě musí být podobné. Jsem už také důchodce a vím, že zahraniční montéři mají tučné diety, takže bych dotace žádal spíše od něj. No, alespoň jí zůstanou krásné vzpomínky.

neděle, 25. září 2022, 07:08

Diskutér T.

Mimo jiné poslala příspěvek na: opravu ropného vrtáku a ropné plošiny,“ popsal mluvčí policistů . K tomu dodám ještě něco i já - TEN BOREC BUDE MÍT HEZKY OPRAVENÝ VRTÁK V KALHOTECH NA DALŠÍ BLBÝ BABY....Tolikrát se to tady zmińuje A BLBÁ BABA PO SEXUÁLNÍM ZÁŽITKU SE ZASE NAJDE....Nač máte mozek......nemám zase slov.....

čtvrtek, 22. září 2022, 12:26

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.