pátek 7. října 2022 Justýna

Rozdováděný Brňan v růžových šortkách kamenoval šalinu

Na víkendovou šichtu jen tak nezapomene brněnský šalinář, jehož vůz se ve Starém Lískovci nečekaně ocitl pod palbou mladého muže. Chuligán v růžových bermudách zamával, vzal do ruky kameny a pálil. Mířil na čelní sklo, které úspěšně zasáhl. Díky přesně mířeným ranám si vysloužil pozornost policie.

Případ ze soboty, o němž policisté informovali nyní, se odehrál na tramvajové zastávce Osová. Právě tam časně ráno došlo k incidentu mezi mladým mužem a tramvají. Mladík zamával pracovníkovi dopravního podniku na pozdrav, aby následně zaútočil kamením. Do ruky si vzal dva šutry, které mrštil do skla šaliny. 

Možná jej rozlítilo to, že zde musel z vozu vystoupit. Tramvajová trať ve Starém Lískovci se totiž právě rekonstruuje a konečná je v této zastávce,“ zauvažoval nad motivem jednání neznámého pachatele policista David Chaloupka.

Podle vyšetřovatelů byl vandal před útokem posilněný drogy nebo alkoholem. Nyní žádají veřejnost, aby jim pomohla s pátráním. „Jak je patrné ze záznamu kamer, muž byl zřejmě pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky. Pokud jej poznáváte, zavolejte policistům na linku 158,“ dodal Chaloupka. 

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky Policie, Brno, Kámen, Šalina

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

Na první i na poslední pohled ksicht tupého gentlemana, který čekal podle trenclí oranžovej expres a ona to šalina. A co na to NEDVĚDI? "Budem o něco se rvát
Až tu nezůstane stát - Na kameni kámen" - žádnou pokutu, ale na den do kamenolomu, aby viděl, jak se těžce pracuje s kamenem.....

neděle, 21. srpna 2022, 17:28

Diskutér T.

Asi přijel s těma trenclama z festivalu z Prahy - Prague Pride a byl naštvanej, že jej šalinář nechtěl povozit na ocásku.

neděle, 21. srpna 2022, 17:22

Vanda Kadeřábek

Asi si pustil zprávy z české televize.

pátek, 19. srpna 2022, 00:46

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.