úterý 4. října 2022 František

Na jižní Moravě našli vězně, který odešel z práce. Byl v lese

Policisté na jižní Moravě po dvou týdnech dopadli hledaného vězně, který uprchl z nestřeženého pracoviště. Tomáš H., který je odsouzený za krádeže, se schovával v lese na Hodonínsku.

Po uprchlém vězni, který měl jako poznávací znamení tetování a jizvu na paži, se slehla zem v úterý 26. července. Tomáš H. se nevrátil za mříže břeclavské věznice v Poštorné, kde si má podle rozsudku odpykávat svůj trest. Uprchl totiž z pracoviště v Hustopečích, kde si přivydělával.

Kriminalisté předpokládali, že by se mohl pohybovat na Hodonínsku, Břeclavsku nebo rodném Kroměřížsku. O dopadení muže informoval dnes policejní mluvčí Bohumil Malášek„Devětadvacetiletého uprchlého vězně vypátrali policisté v Hodoníně v lese poblíž přístaviště," řekl.

Hodnocení článku je 78 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky vězení, útěk, pátrání, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

úterý, 2. srpna 2022, 14:10 Po uprchlém vězni pátrají kriminalisté na jižní Moravě. Devětadvacetiletého Tomáše Hřiba postrádají za mřížemi břeclavské věznice v Poštorné. Muž se do zařízení nevrátil z pracoviště, kde si během výkonu trestu přivydělával. Co jsem psal na diskusi - vzpomínáte? Diskutér T.Hřiba, který si přivydělává bych hledal v lese.....středa, 3. srpna 2022, 10:53

úterý, 9. srpna 2022, 12:21

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.