pondělí 4. července 2022 Prokop

Ženy na jižní Moravě obtěžovalo chování muže. Onanistu si vyfotily

Muže, který svým nevhodným chováním pohoršoval okolí, zachytily na mobilní telefon ženy z Blanenska. Neznámý hříšník stál za plotem zahrady a pravděpodobně se sexuálně uspokojoval. Policisté žádají, aby se přihlásil a záležitost vysvětlil.

Na kriminalisty z Blanska se obrátila dvojice žen, které obtěžovalo chování neznámého muže. Dotyčného si všimly v Rájci-Ještřebí, když se věnovaly focení psů v tamní chovatelské stanici na soukromé zahradě. „Za plotem spatřily muže, ten se měl dopouštět neslušného chování, které přítomné ženy pohoršovalo," uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Muže, který se v přírodě pravděpodobně ukájel, pohoršené ženy vyfotily a snímky předaly policistům. „Z tohoto důvodu žádáme muže, aby se přihlásil a celou událost tak pomohl osvětlit. Případní další svědci mohou informace poskytnout přes tísňovou linku 158," řekla Cejnková.


Vyfocený muž, který svým chováním obtěžoval okolí

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky policie, pátrání, obtěžování

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

Myslím, že je klidně možné, že muž močil, což nevím, jak ženy poznaly, že jde právě o onanii - bude zajímavé, jak se příjde muž přihlásit a doznat ke svému činu...... Ženy, co si fotily psy, je také dost zajímavé - muži nikde - jen ženy a pejsci a otočený muž zády k nim a byl ihned obviněn z onanování - je to celkem zajímavý příběh. Možná by bylo zajímavé se optat žen při jaké příležitosti si psy fotily, jestli i zmínění čtřnozí tvorové, také neonanovali a muže to vzrušovalo dvojnásob.........

neděle, 26. června 2022, 09:58

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.