čtvrtek 26. května 2022 Filip

Sekuriťák v Brně pokáral mladého zloděje. Schytal za to ránu pěstí

Generační spor se odehrál v brněnském supermarketu, kde na sebe narazili devětatřicetiletý pracovník ochranky a o osmnáct let mladší zákazník. Mladík si v obchodě schoval pod bundu láhev vína, s níž mínil bez placení odejít. Strážce prodejny si nepoctivce všiml a pokáral ho. Zloděj následně tvrdě zaútočil.

Po výzvě sekuriťáka, aby mladík vrátil zboží zpět do regálu a podobného jednání se budoucna vyvaroval, zasypal zloděj staršího muže hrubými nadávkami a následně přešel do fyzického útoku. Pracovník bezpečnostní agentury schytal ránu pěstí, kvůli čemuž nakonec přijeli situaci řešit strážníci. 

Vyhrocenou situaci uklidnili až přivolaní strážníci, kteří se nejprve ujistili, že je pracovník bezpečnostní agentury v pořádku. Mladý muž pak hlídce přiznal, že jeho agresi vyvolalo právě zaměstnancovo upozornění,“ sdělila mluvčí Městské policie Brno Markéta Skřivánková.

Mladého muže nyní čekají pracovníci u správního orgánu, kde má co vysvětlovat. Čelí přestupku proti občanskému soužití.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Michal Šťastný

Štítky Brno, Strážníci, Konflikt, Napadení, Krádež

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

Jak to mohlo byt - zlodejicek kradl a sikovny a ostrazity muz vykonaval svoji praci podle predpisu a takhle na to doplatil. Barona bych nechal u agentury pracovat aspon tyden, kdyby nemel moznost si najit jinou praci a dutou palici by mel asi brzy rozmlacenou nebo by kradl s ostatnima. Slusnosti zdar. Krom jineho zlodej porusil i DESATERO a Buh jej vidí a odplata bude jinde nez tady........

sobota, 22. ledna 2022, 15:54

Kateřina Slavíčková

No kdoví jak to bylo.

sobota, 22. ledna 2022, 11:16

Baron Kocharovski

sekuriťák = CIVILNÍ osoba, bez pravomocí. kárat může akorát doma svoje potomky. ránu dostal oprávněně, třeba se mu v duté palici rozsvítí!

sobota, 22. ledna 2022, 00:20

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.