Čt 13. 8. 2026Alena
Krimi

U Ivaně vjela dodávka do skupiny středoškoláků, jedna dívka zemřela

MMadginger1 minuta čtení23. 6. 2014, 17:31
Tragická nehoda u Ivaně, foto: HZS JMK
Tragická nehoda u Ivaně, foto: HZS JMK · Foto: HZS JMK

Sedmatřicetiletý řidič dodávky dnes okolo šestnácté hodiny vjel nedaleko Ivaně u Novomlýnské nádrže do skupiny dvaceti středoškoláků. Došlo k pěti zraněním, jedna sražená dívka bohužel přes snahu záchranářů svým zraněním podlehla. Podle prvotních informací od policie muž nebyl pod vlivem alkoholu ani drog.

Z pěti zraněných je podle mluvčí Fakultní nemocnice v Brně jedno dítě těžce zraněné ale ve stabilizovaném stavu. Další těžce zraněný středoškolák zůstává v nemocnici, tři již byli propuštěni domů. Zranění, kterým bylo všem kolem sedmnácti let, transportovaly do nemocnice sanitky a vrtulník. Nezraněných dětí se ujal psycholog.

K nehodě došlo v mírné pravotočivé zatáčce směrem k obci Ivaň. Policie zatím nechce komentovat příčiny nehody nebo případnou rychlou jízdu Volkswagenu. Další informace poskytne až po výslechu muže, který seděl za volantem. Dodávka patří nedalekému Aqualandu Moravia. Ten provozuje kyvadlovou dopravu mezi nádražím Vranovice a akvaparkem a obec Ivaň je na této trase. 

Místo události:

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook