pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Dopolední sex v Brně. Divokou soulož zkušeného páru přerušili policisté

Divokou souloží na veřejném prostranství vyvrcholilo rande páru z Brna, který si dopřával sexuálních hrátky přímo za bílého dne poblíž obchodně administrativního centra v ulici Nové sady. Na dovádění šestatřicetileté ženy a o osm let mladšího muže ale Brňané nebyli zvědaví, a tak vyslali do akce policisty.

Klíčem k úspěchu, který vedl až pohlavnímu styku, byl v případě brněnských milenců alkohol. Oba se před dováděním notně posilnili, a tak jim nakonec ani nevadilo, že je při intimních chvilkách pozorují zvídaví kolemjdoucí. Nakonec se přišli podívat i policisté, které zajímalo, proč si užívají zrovna venku.

Dovádějící pár se přivolané hlídce hájil tím, že není na veřejně přístupném prostranství a že na místo není vidět. Zdůvodnění jasně odráží stav alkoholem ovlivněné mysli obou aktérů. Muž nadýchal 2,63 promile, žena o půl promile méně,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Počínání obou amantů bude mít nyní dohru. Aktéři dopolední soulože se policistům budou zodpovídat z přestupkového jednání.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Michal Šťastný

Štítky Brno, Sex, Alkohol, Policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jiří Hochman

Nechtěli ho přibrat do trojky, tak je udal.

úterý, 23. listopadu 2021, 09:21

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.