neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

V Brně řádí žena, která útočí na sousedy odpadky

Svědky vyhroceného sousedského konfliktu se stali lidé v bytovém domě v brněnských Obřanech, kde se do sebe pustily dvě nájemnice. Devětačtyřicetiletá účastnice sporu zaútočila na o pět let mladší sokyni odpadky, které jí nejdříve vysypala před dveře. Následně je s chutí naházela překvapené sousedce do obličeje.

Ponížená obyvatelka bytovky ale nenechala chování drzounky bez reakce. Jakmile ze sebe setřepala zbytky páchnoucích potravin, vytočila tísňovou linku 156. Na místo tak zamířila hlídka Městské policie Brno, aby si s oběma aktérkami promluvila.

Přivolaným strážníkům si čtyřiačtyřicetiletá nájemnice postěžovala na svoji sousedku, která jí na rohožku před bytem vysypala smetí. Když otevřela dveře a chtěla se jí zeptat, proč to dělá, žena jí prý zničehonic hodila zbylý obsah lopatky přímo do obličeje. Podle jejích slov nešlo o první takovou událost,“ sdělila mluvčí brněnských strážníků Markéta Skřivánková.

Hlídka následně kontaktovala i původkyni potíží. Ta ale veškerá tvrzení sousedky odmítla.  „Strážníkům si však postěžovala na neustálý nepořádek v domě. Strážníci proto případ s podezřením na přestupek proti občanskému soužití předali správnímu orgánu,“ dodala Skřivánková.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Tomáš Valnoha

Štítky Brno, Strážníci, Odpadky, Konflikt

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.