neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Muže v Brně překvapil pes, který plachtil vzduchem

Pozoruhodnou podívanou zažili lidé v brněnské části Líšeň, kde z okna rodinného domu nečekaně vyskočil pes husky. Případ létajícího zvířete, jež bezpečně přistálo na chodníku před zraky zaskočeného kolemjdoucího, se dostal až k brněnským strážníkům, kteří k mazlíčkovi vyslali hlídku.

Vystoupení psího kaskadéra vylíčil včera na lince 156 náhodný svědek. Uvedl, že viděl psa plachtícího vzduchem přistát na chodníku. Huskyho, který zřejmě netrpělivě čekal na své páníčky, pohotově odchytil, aby nevběhl pod kola projíždějících aut. Muž následně zkoušel zvonit na majitele domu, jenže neúspěšně. 

Protože v domě nikdo neotvíral, předal psa strážníkům. Strážníků řekl, že prý na ulici vyskočil pootevřeným oknem v podkroví,“ popsal mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Hlídce se po chvíli podařilo telefonicky kontaktovat majitelku, která si domácího mazlíčka obratem převzala. Zároveň se za chování svého čtyřnohého svěřence omluvila a řekla, že příště lépe zajistí okna. „Hlídka k tomu přihlédla a celou záležitost uzavřela domluvou,“ dodal Šoba.

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP BRNO

Štítky Brno, Strážníci, Let, Domluva, Husky, Pes

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.