středa 1. prosince 2021 Iva

Na Brněnsku řádí sériový zloděj. Z domu si odnesl věci za 400 tisíc korun

Minimálně tři krádeže má za sebou pravděpodobně tentýž obratný zloděj, který řádil na Brněnsku. Po vniknutí do trojice domů odcizil finanční hotovost, luxusní hodinky i kreditní karty.

Muž, který se zaměřil na tři různé domácnosti v Troubsku, zamířil také do domu dvaatřicetiletého majitele. Do budovy se dokázal dostat velmi šikovně bez poškození vchodových dveří a z místa si nakonec odnesl věci v hodnotě čtyř set tisíc korun. „V domě sebral finanční hotovost, značkové luxusní hodinky, notebook a další věci,“ přiblížil mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek

Dotyčný zamířil také do rodinného domku jednašedesátileté ženy. Nejdříve přelezl plot a po odstranění sítě proti hmyzu prolezl do spižírny. Tam se zmocnil dámské peněženky s osobními doklady, penězi i platebními kartami. „Odnesl i zásuvku od komody, kterou ještě na pozemku odhodil. Škoda je asi patnáct tisíc korun,“ řekl Malášek.

Podobným způsobem se dostal zloděj také do domu další jednašedesátileté ženy. Z obývacího pokoje odnesl v zásuvce odložené šperky, hodinky a další cennosti za téměř sedmdesát tisíc korun. Jihomoravští policisté po hříšníkovi momentálně pátrají a zjišťují, zda měl podíl také na dalších událostech.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Archiv Brněnská drbna

Štítky zloděj, krádež, byt, odcizení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.