pondělí 27. září 2021 Jonáš

Zlodějky vykradly stánek v Brně, z podchodu utíkaly v odcizených botách

Dvě mladé Brňanky se v noci z úterý na středu rozhodly, že si nové oblečení a obuv pořídí nezákonnými praktikami. Společně se vydaly vykrást jeden ze stánků v podchodu pod brněnským nádražím, daleko se ale nedostaly. Když je policisté lapili, měly na nohou právě ukradené boty.

K vyhlídnutému stánku si ženy přinesly velkou nákupní tašku připravenou na lup. Nejprve vyčkaly, až ve známém brněnském podchodu nikdo nebude, a poté se daly do práce. Silou vyvrátily drátěnou mříž a vnikly do stánku, z něhož si do kabely nabraly oblečení i boty a utekly pryč. „S upozorněním na zjevně porušený stánek, u kterého pravděpodobně došlo k vloupání, se strážníkům ozval náhodný svědek a celou krádež rovněž zachytily městské kamery," popsal mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Díky přesnému popisu osob neměli strážníci s dopadnutím pachatelek těžkou práci. Podezřelé ženy s právě odcizenými botami na nohou našla hlídka v Křenové ulici. Dotyčné z tašky vyskládaly nejen oblečení, ale také v krabicích zabalenou obuv. U sebe mimo jiné měly také dvoje pákové kleště. „Strážníci přivolali republikové kolegy a obě ženy jim předali jako podezřelé z trestného činu,“ dodal k případu Šoba.

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP Brno

Štítky krádež, brno, stánek, krimi

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Lenka Kuchařová

Dokud budou soc. dávky podstatně vyšší než mzda,tak tito lidé pracovat nebudou.Zkuste ale projet v noci po Cejlu a hned uvidíte,jak tyto dívky ,,pracují ".....

pátek, 30. července 2021, 13:41

Petr Ševčík

A pak že se jim nechce pracovat. Kolik úsilí musely vynaložit, než přeštíply zámek a vypáčily mříž.

pátek, 30. července 2021, 06:34

Lenka Kuchařová

Hlídka našla zlodějky na Křenové?Tak to je celkem jasné o koho šlo.....

čtvrtek, 29. července 2021, 21:09

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.