čtvrtek 23. září 2021 Berta

Mladík měsíce obtěžoval a okrádal příbuzné

Chování pětadvacetiletého mladíka z Hodonínska už dále nehodlali tolerovat jeho příbuzní, které dlouhodobě obtěžoval a okrádal. Problémového muže nakonec sebrali policisté a umístili jej do cely. Tam nyní čeká na soud, jenž rozhodne o dalším osudu pachatele.

Vyšetřovatelé napočítali potížistovi hned čtyři trestné činy, mezi něž patří maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, krádež a porušování domovní svobody. Mladík obtěžoval blízké i přesto, že měl okresním soudem nařízeno, aby se k nim nepřibližoval. 

Ale ani to mu však nevadilo, aby je opakovaně nejrůznějšími způsoby nadále obtěžoval. Vše pak vyvrcholilo začátkem tohoto týdne, kdy se k nim bezostyšně vloupal a požadoval vydání cenností. Jenomže když u nich narazil, odcizil alespoň platební kartu a z domu bleskově utekl,“ popsal mluvčí jihomoravských policistů Petr Vala.

Hlídka nakonec mladíka chytila a hned jej poslala do cely, kde nyní čeká na soud. „V případě uznání vinny mu pak v krajním případě hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ dodal Vala.

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky krádež, mladík, policie, soud

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.