pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Strážníkům v Brně zavolal muž, aby nahlásil sám sebe za špatné parkování

Mezi hlášeními na lince brněnské městské policie se čas od času najdou opravdové skvosty. Již dříve se na strážníky obrátila žena stojící na zastávce v Žabovřeskách, která tvrdila, že před sebou vidí havrana a dožadovala se, aby hlídka přišla prověřit, zda na ptáka koncem zimy nezapomněli jeho kamarádi. Strážníci se včera podělili o podobně bizarní případ volajícího, který nahlásil sám sebe.

Zaskočit na mnohé zvyklé brněnské strážníky se podařilo mladému muži, který se rozhodl nahlásit přestupek. Krátce po jedné hodině ranní zavolal na linku 156 a oznámil svůj vlastní prohřešek v parkování. Dotyčný měl dle svých slov odstavit auto v severní části Brna a dál z města chtěl pokračovat autobusem. Tvrdil ale, že na fotografii stojícího vozu, kterou má u sebe, poznal, že neparkuje správně.

„Když se ho strážník zeptal, proč oznamuje své vlastní pochybení, odpověděl, že je to potřeba. Registrační značku půjčeného vozidla si však nepamatoval, a tak jen doplnil, že údaje pošle později e-mailem,“ popsal neobvyklou situaci mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Městská policie Brno

Štítky brno, strážníci, případ, parkování, ohlášení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.