úterý 27. července 2021 Věroslav

Drama v Brně. Muž a dva psi zůstali uvězněni výtahu

Nečekané drama zažil jednačtyřicetiletý muž, když navštívil svou příbuznou v brněnském Komárově. Příbuzné nabídl, že vyvenčí její dva psy. Při cestě na procházku se ale dostal do nečekaných potíží, když se společně s mazlíčky zasekl ve výtahu, kde strávil nakonec přes dvě hodiny.

Klíčem k neúspěchu bylo, že náhradní pániček neměl u sebe funkční telefon. Muži proto nezbývalo nic jiného než doufat, že někdo uslyší jeho naléhání a volání o pomoc z kabiny. Nakonec jej zaslechla nájemnice, která povolala do akce strážníky. 

Vyslaná hlídka městské policie ihned navázala s jednačtyřicetiletým mužem kontakt a ten ji ubezpečil, že je společně s domácími mazlíčky v pořádku. Zároveň připustil, že ve výtahu takto strávil asi dvě hodiny,“ popsala mluvčí brněnských strážníků Markéta Skřivánková

Hlídky strážníků i přes snahu nedokázala dveře otevřít, a proto přispěchal do komárovského bytu opravář, kteří si už věděl rady. Po chvíli muže a hafany vysvobodil. Zanedlouho na to se ukázala příčina potíží. „Vyšlo najevo, že poruchu zřejmě zapříčinilo vodítko vyčnívající ze dveří,“ dodala Skřivánková.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky Brno, Strážnici, Výtah

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.