úterý 27. července 2021 Věroslav

Brňan řídil provoz tyčemi a vysypal popelnici, odpadky před strážníky poslušně posbíral

Středeční ráno zpestřil strážníkům a řidičům tramvajových vozů devětadvacetiletý muž, který postával v Brně na křižovatce Jugoslávské a Merhautovy ulice. S tyčemi v rukou mával na projíždějící auta, navíc předtím rozsypal obsah popelnice.

Odpadky, kterými muž při svém řádění znečistil silnici v Brně, uvízly také v kolejišti tramvajové tratě. Přivolaná hlídka proto nepořádníka pobídla, aby po sobě uklidil, načež si hříšník tento pokyn vzal k srdci, popadl popelnici a začal do ní smetí vracet. U toho strážníky zarytě přesvědčoval, že mu na čistotě ulic záleží, protože Brno miluje. „Když se ho zeptali, co ho přimělo, aby ve svém oblíbeném městě rozhazoval smetí, odpověděl, že nesouhlasí s tím, na jakou adresu se odstěhoval jeho kamarád,“ popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Dřevěnými tyčemi muž podle svých slov mával na auta proto, aby řidiči věděli, jakým směrem se mají vydat. „Strážníci zjistili, že se muž v poslední době dopustil řady přestupků a po uklizení ulice od nich dostal vysokou pokutu,“ dodal Ghanem.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP Brno

Štítky odpad, popelnice, nepořádek, krimi

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Max Kopyto

- Proc jste snedl vsechny ty vecerky?

sobota, 19. června 2021, 21:46

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.