sobota 24. července 2021 Kristýna

Brutální napadení v Brně, zkrvavený mladík zůstal ležet na dlažbě

Nemilosrdný útok zažil dnes ráno v brněnském centru mladý muž, jehož zmlátily tři osoby. Zraněný ležel s nepřítomným pohledem na dlažbě a krvácel z hlavy. Strážníkům se podařilo hledané útočníky, kteří měli oblečení ještě stále od krve, dopadnout.

Strážníkům se dnes před pátou ranní v Minoritské ulici v Brně naskytl nehezký pohled. Na dlažbě ležel pětadvacetiltý muž s mnoha krvavými ránami na hlavě, na kterého měla zaútočit skupinka tří mladíků. Nekomunikujícího a zraněného se jej snažili držet při vědomí ostatní kolemjdoucí.

Zatímco se o poraněného postarala záchranná služba, která ho odvezla na urgentní příjem do nemocnice, tři hlídky městské policie začaly pátrat po podezřelých útočnících. „I díky pomoci svědka vypátraly a dopadly v Masarykově ulici tři mladíky ve věku od 23 do 33 let. Všichni měli oblečení od krve a několik dalších svědků potvrdilo, že se jedná o útočníky,“ popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem

Strážníci kontaktovali také pracovníky bezpečnostní agentury, kteří potvrdili, že útok nahrály kamery blízké budovy. Dopadení muži byli předáni státním policistům a jsou podezřelí z trestného činu.

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto ToNic-Pics/Pixabay.com

Štítky napadení, brno, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Michal Zuna

A zdeformovaná spravedlnost začne úřadovat už léta obvyklou praxí. Surovým gaunerům bude hrozit, čtvrtku možná dostanou a na půlku je pustí. A "odpovědní" panáci v klidu přehlíží kam to tady s tou slavnou "demokracií" mílovými kroky spěje.

úterý, 8. června 2021, 12:53

Antonín Kania

...já nepochopím, že je policie hned nezastřelila !!

pondělí, 7. června 2021, 14:32

Aleš Ferda

Určitě to byla rómská férovka 3 na 1

pondělí, 7. června 2021, 08:40

Martin Krocil

Dokud nebudou odpovídající tresty (tedy pro tyhle tři šmejdy 20 let v kamenolomu), tak se odpad bude neustále roztahovat.

pondělí, 7. června 2021, 08:19

Martin Krocil

Dokud nebudou odpovídající tresty (tedy pro tyhle tři šmejdy 20 let v kamenolomu), tak se odpad bude neustále roztahovat.

pondělí, 7. června 2021, 08:19

Marie Glanczová

Kdo tomu už udělá přítrž? To co si dovolují je přes čáru. Ve středu města bydlí cikáni-to je pěkná vizitka Brna...

pondělí, 7. června 2021, 07:12

Lenka Kuchařová

Na Minoritské?Ve středu města dostávají byty příslušníci státem chráněného etnika,na jejichž vysoké nájemné slušný člověk nemá peníze.Všechny krásné velké a drahé byty na ulicích Minoritská,Dvořákova,Jesuitská,Vachova,Kozí všude tam bydlí nespočet těchto lidí.Dotované nájmy berou jako samozřejmost a přepadávání nevinných občanů je prý součást jejich ,,kultury ".

pondělí, 7. června 2021, 00:17

Jiří Beránek

Že by zase ti co útočí ve smečkaách?

neděle, 6. června 2021, 23:59

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.