úterý 27. července 2021 Věroslav

Cizinci kradli v centru Brna kola, hrozí jim vyhoštění

Po odstavených jízdních kolech zatoužila dvojice mužů v centru Brna. Jeden z dvojice proto pohotově vytáhl z batůžku pákové nůžky, kterými se pokoušel přestřihnout zámek, zatímco kamarád hlídal. Jenže pokus o krádež se nezdařil, a tak vzali cizinci nohy na ramena. K jejich smůle vše sledovali pracovníci u kamer, kteří vyslali do akce hlídku strážníků.

Případ se odehrál v noci na včerejšek na Jakubském náměstí. Strážníci devětadvacetiletého mladíka a jeho o dvanáct let mladšího parťáka našli v historickém centru města a žádali vysvětlení.

Ukrajinsky mluvící muži už u sebe sice neměli batoh s nůžkami, starší z nich se ale přiznal, že chtěl kolo vzít, a nabídl, že ukáže i místo, kde své zavazadlo schoval. Jedna hlídka městské policie potom zkontrolovala, že odstavená kola nejsou poškozená, druhá s mužem přešla na náměstí Svobody, kde jí skutečně ukázal odhozený batoh,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem

Oba pachatele strážníci předali cizinecké policii, která zahájila řízení o vyhoštění.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP BRNO

Štítky Krimi, Brno, Strážníci, Krádež, Kola, Cizinci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Lenka Kuchařová

S tankama jsme se jich v r.1990 zbavili a nyní nám tady vládnou ruské,čečenské a ukrajinské mafie a jejich zloději všeho druhu.Jakmile slyším v MHD ruštinu,tak se mi zvedá žaludek.Státem chráněné etikum si za velkorysé státní podpory ,,válí šunky " a Ukrajinci k nám jezdí pracovat a krást.

úterý, 18. května 2021, 22:50

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.