středa 23. června 2021 Zdeňka

Dvanáctiletá Nela z Vyškova se nevrátila domů, pátrají po ní policisté

, aktualizováno 11. května 2021, 9:50

Jihomoravští policisté vyhlásili pátrání po dvanáctileté Nele z Vyškova, která se v pátek večer nevrátila domů. Když se dívka neobjevila ani o víkendu, ohlásila rodina v neděli večer případ policistům. Hlídky jsou v terénu, zatím se však nezletilé dítě nepodařilo najít.

Rodina od minulého pátku dceru hledala a doufala, že se objeví. V minulosti už totiž z domova utekla, a proto otec pátral sám. Nebyl ale úspěšný, a tak se obrátil na policisty. Ti vyslali do terénu hlídky, které prohledávají zejména místa, k nimž může mít hledaná vztah. Zatím je pátrací akce bez výsledku a policie prosí o pomoc veřejnost. 

Dívka je štíhlé postavy, 165 cm vysoká, má modré oči, vlasy po ramena, napůl blond na půl hnědé. Naposledy na sobě měla vínově červenou mikinu bez potisku, černé kalhoty s rozpáranými dírami pod koleny, černé tenisky bez značky, také měla zimní černou čepici zn. Adidas. Podle zjištěných informací by se mohla zdržovat se skupinou mladých osob,“ popsal mluvčí jihomoravských policistů David Chaloupka.

Hodnocení článku je 50 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Miloslav Lubínek

Štítky Pátrání, Vyškovsko, Policie, Dítě

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.