čtvrtek 13. května 2021 Servác

Řidička automobilu setřásla policisty na polňačce, pak ji našli zfetovanou na kole

Pořádně riskantní kousek předvedla šestadvacetiletá řidička v Zastávce na Brněnsku. Když ženu chtěli po obědě zastavit policisté, šlápla na plyn a hlídku setřásla. Radost z úspěchu ale neměla dlouho. Ještě týž den ji zastavili policisté na kole a zjistili, že jede pod vlivem drog.

Žena policistům ujela díky znalosti místního terénu. Se svým autem značky Volkswagen prokličkovala několik ulic ve směru na Rosice a vjela na polní cestu vedoucí do Babic. „Hlídce se na hodně poničené komunikaci plné výmolů vůz ztratil. Ten později v obci vypátrali. Odstavený automobil tvořil překážku provozu a byl odtažen,“ popsal neúspěšnou honičku policejní mluvčí Bohumil Malášek

Policisté ale nemuseli smutnit dlouho. Další hlídce se podařilo pachatelku, kterou policie dobře zná, najít v Zástavce. Tentokrát už byli úspěšní, navíc odhalili další prohřešek. „Žena, které se policistům podařilo před necelým půldnem automobilem ujet, měla při kontrole sice negativní test na alkohol, ale test na drogy byl pozitivní. Nyní musí počítat se stíháním za ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvedl Malášek.

Hodnocení článku je 72 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Archiv Drbna

Štítky Brněnsko, Kolo, Drogy, Žena, Policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Antonín Grombíř

Jiříku, ano, za jízdu na kole. Až vyrosteš, pochopíš...

středa, 14. dubna 2021, 17:09

Jura Jps

Opravdu?? A za co? Za tu jízdu na kole???????????????????

úterý, 13. dubna 2021, 17:12

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.