čtvrtek 13. května 2021 Servác

Tragédie na brněnském sídlišti, žena vypadla z okna při mytí oken

Obrovská tragédie se odehrála na brněnském sídlišti Vinohrady. Podle svědků události vypadla ze sedmého patra panelového domu žena, která zrovna umývala okna. Zraněné už nedokázali pomoci ani přivolaní zdravotníci. Pacientka na místě vážným zraněním podlehla.

K neštěstí došlo v pátek po poledni. Žena údajně dopadla na tvrdý povrch, což jí způsobilo vážná a rozsáhlá poranění. Pomoci nedokázali zraněné ani přivolaní zdravotníci. Ještě před nimi poskytovali ženě první pomoc také svědci. 

K zraněné ženě středního věku jsme na místo vyslali lékaře setkávacího systému a záchranářskou posádku. Zdravotníci zraněnou resuscitovali. Přes veškerou naši snahu ale pacientka zemřela. Zranění byla mnohačetná, vážná a neslučitelná se životem,“ popsala mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová

Tragédie zasáhla rovněž místní z vinohradského sídliště. V místě někdejšího pracoviště, kterým bylo tamější relaxační studio, zemřelé vytvořili pietní místo, kam nosí svíčky a květiny. Další část lidí zase na ženu vzpomíná sociálních sítí, kde vyjadřují pozůstalým upřímnou soustrast. 

Hodnocení článku je 92 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto ZZS JMK FB

Štítky Záchranáři, Smrt, Brno, Vinohrady

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hana Vykouřilová

Upřímnou soustrast

úterý, 13. dubna 2021, 18:16

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.