pátek 5. března 2021 Kazimír

Stovka zákazníkovi na jídlo nestačila. Výdejní okýnko v Brně polil smrdutou tekutinou

Nespokojený zákazník hodil po obsluze výdejního okénka v žabovřeské restauraci stokorunu a dožadoval se jídla. Když mu bylo oznámeno, že za tuto částku si žádné pokrmy nezaplatí, vztekle odešel a vrátil se se smrdutou tekutinou, kterou vylil pod okénko. Případem se zabývá policie.

Opravdu výrazně nespokojen musel být zákazník, který se v neděli večer vydal do žabovřeské restaurace. U výdejního okénka totiž nenašel nic, co by si mohl dovolit. Po obsluze hodil stokorunu a dožadoval se jídla, ta mu ale na žádné z nabízených pokrmů nestačila, což se mu personál pokoušel vysvětlit.

Místo pokorného odchodu ale padesátník začal na zaměstnance v okýnku nesrozumitelně křičet a při úprku z místa je urážel. Tím ale incident ani zdaleka neskončil. Na místo se zhruba po deseti minutách stejný zákazník vrátil a u okýnka vylil zapáchající kapalinu. Poté utekl. 

Muž je podezřelý z přestupku proti občanskému soužití a čeká ho tedy vysvětlování u správního orgánu.“ doplnila mluvčí strážníků Markéta Skřivánková.

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Pixabay.com

Štítky Smrad, policie, mpb, strážníci, okýnko, brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Martin Vašek

Měli mu dát poloviční porci.

středa, 27. ledna 2021, 11:10

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.