pátek 5. března 2021 Kazimír

Zlodějům z Brněnska se nechtělo platit za služby. Z jednoho se stal zahradník, druhý rozebral automyčku

Zlodějům z Brno - venkova se nechce utrácet za služby a raději si všechno udělají doma sami. Stejně jako dva pobertové, kteří se rozhodli pořídit si doma hobbymarket a myčku aut. Jeden ukradl dělníkům všechno ruční nářadí včetně křovinořezů, motorové pily nebo plotostřihu a plánuje nejspíš královskou zahradu, druhý dokonce rozebral automyčku.

Prozatím neznámému zloději nejspíš přišlo na mysl, že si zařídí vlastní automyčku. O víkendu se totiž vydal do Ivančic k samoobslužné mycí lince, kde odmontoval a odvezl dva vysokotlaké čističe a k nim i dva vysokotlaké kartáče. Tamní zájemci o umytí aut teď mají jednoduše smůlu, auta si budou muset čištit doma sami. Škoda se vyšplhá na zhruba dvacet tisíc.

Ani v Syrovicích neměli klidný víkend. Tam si zase nejspíš jiný zloděj hodlá zařídit hobbymarket, nebo touží po pěstěné zahradě. Zlodějský zahradník si odvesl dva křovinořezy, motorovou pilu, motorový foukač, plotostřih, vrtačky a další ruční nářadí a náčiní. Hodily se mu i kanystry s benzínem, prodlužovací kabely a další

„Všechno odnesl ze skladu tamních obecních dělníků, do kterého se dostal násilím po poničení vrat do dílny. Škoda je více než sto tisíc korun.“ upřesnil mluvčí policie Bohumil Malášek.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Pixabay.com

Štítky Myčka, kartáče, zloděj, čištý

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.