pondělí 12. dubna 2021 Julius

Dvouletý chlapeček zamkl v Brně své rodiče na balkoně

Do nepříjemné situace se v úterý večer dostali rodiče malého chlapečka v brněnské Lesné. Teprve dvouletý hošík totiž zamknul oba své rodiče na balkoně. Ti se tak museli obrátit na souseda, aby jim ze svízelné situace pomohl.

Chlapeček využil situace, když oba rodiče vyšli na balkon, a sáhl po klice. Dokázal jí přitom pootočit tak obratně, že mámu i s tátou na balkóně zamkl.

V nepříjemné situaci si zachovali duchapřítomnost a rukou se natáhli k oknu svých sousedů. Zaklepali na ně a mladému muži z vedlejšího bytu vysvětlili, v jakých nesnázích se ocitli.

„Soused ochotně zavolal na tísňovou linku 156 a na Lesnou díky tomu za několik minut dorazili strážníci. Soused je podle domluvy pustil do domu a hlídka pořádkové jednotky se díky tomu bez zbytečných zdržení dostala až k bytu," popsal mluvčí strážníků Jakub Ghanem. 

Strážníci pak otevřeli dveře za pomocí planžety a vysvobodili rodiče z balkónu. „Strážníci s potěšením konstatovali, že nikdo z přítomných nepřišel k úhoně," uzavřel Ghanem.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto pixabay.com

Štítky balkon, chlapeček, zamknutí, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Eva Adamovská

....moji známou také zamkl manžel omylem na balkoně ( v únoru ),,,a odjel na chalupu.....Musela z 10. patra volat o pomoc....Pak jí řekl....že se měla omotat WC papírem...aby jí nebyla zima....:-))))

středa, 13. ledna 2021, 11:19

Martin Vašek

Šikula kluk,z toho jednou něco bude,politik nebo možná i prezident.

středa, 13. ledna 2021, 11:13

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.