úterý 20. října 2020 Vendelín

Agresivní seniorka v Brně lezla z šaliny po čtyřech, strážníky se snažila pokousat

Namol opilá Sedmašedesátiletá žena lezla z šaliny po čtyřech, strážníky i zdravotníky kopala a snažila se je poškrábat a pokousat. Nadýchala přes dvě promile, skončila v poutech a poté na záchytce.

V pondělí odpoledne se hlídka strážníků potýkala s dost neklidnou pasažérkou brněnské MHD. Strážník, který zrovna sledoval bezpečnostní kamery v Bystrci, si všiml evidentně dost opilé ženy. Ta nastoupila do šaliny, ale cestování jí dlouho nevydrželo. 

Po chvíli z vozu vylezla po čtyřech a zůstala ležet na zemi blízko kolejí. Na zastávku se proto ihned vydala hlídka, aby se o ženu postarala, a ta nedošla k újmě na zdraví. Strážníci nejdřív zkontrolovali její zdravotní stav. Žena nijak zraněná nebyla, ale kvůli řádnému alkoholovému posilnění nebyla schopná postavit se na nohy. 

Z opilé ženy se stal nebezpečný tvor

Sedmašedesátiletá seniorka ale nijak neuvítala příjezd zdravotníků. Jakmile sanitka dorazila, žena začala být agresivní a odmítala do ní nastoupit tam vehementně, až se o zdraví začali bát záchranáři i hlídka městské policie. Ty začala kopat, škrábat a kousat, a výzva, aby se uklidnila, nijak účinná nebyla. Strážníci proto nakonec stále nebezpečnější ženu museli spoutat. 

„Provedená dechová zkouška pak poukázala na hodnotu přes 2 promile alkoholu, a tak strávila noc ve zdravotnickém zařízení. Svým hrubým chováním je žena podezřelá z neuposlechnutí výzvy úřední osoby. Vzhledem k nastalým okolnostem se bude případem dále zabývat správní orgán.“ doplnila mluvčí strážník Markéta Skřivánková. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo8 čtenářů

Foto Dominik Svoboda

Štítky alkohol, agresivní, seniorka, strážníci, napadení, šalina

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.