pátek 23. října 2020 Teodor

Opilý mladík se chtěl projet na traktoru, z garáže pohořelické firmy nevyjel

Dvaadvacetiletý mladík si chtěl zahrát na traktoristu, po alkoholovém dýchánku se v neděli okolo poledne vydal so Pohořelické zemědělské firmy, aby si své přání splnil. S žádným strojem ale nedokázal odjet, tak alespoň udělal nepořádek.

Pořádná porce alkoholu asi dokonale zastínila mysl dvaadvacetiletého mladíka. V neděli okolo poledne dostal chuť si nějak zkrátit dlouhou chvíli, a tak se vydal do areálu zemědělské firmy v Pohořelicích. Zalíbil se mu tady jeden ze zaparkovaných traktorů, a tak poničil okno kabiny, aby se dostal dovnitř. Se strojem ale neodjel. 

Místo toho se odporoučel do další garáže, kde v kabině nakladače rozházel věu řidiče. Stroj se speciálním přívěsem sice nastartoval, ale odjet s ním nedokázal. Poslední zastávkou podivně se chovajícího mladíka byla venku odstavená dodávka. V její kabině pouze rozházel věci.

„I tak způsobil na všech strojích škodu za tři sta tisíc korun. To už na místo ostrahou objektu dorazili přivolaní policisté. Ti zjistili v dechu zadrženého dezorientovaného bosého muže hodně přes dvě promile alkoholu. Pohnutky, které ho vedly k hodně neobvyklému řádění, pohořelickým policistům snad sdělí při výslechu.“ doplnil mluvčí policie Bohumil Malášek

Ohodnoť článek

Foto pixabay

Štítky traktor, pohořelice, mladík, policie, alkohol

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.