pondělí 28. září 2020 Václav

Policisté zatkli kriminálníka, který v Líšni roky vařil pervitin

V líšeňské bývalé prodejně vařil třicetiletý muž pervitin. Už od roku 2018 ho vyrobil několik kilo, k vaření používal léky z Polska. Měl u sebe i zbraň, teď ho čeká vězení.

Obviněnému třicetiletému recidivistovi z Brna hrozí až šestiletý pobyt za mřížemi. Už od roku 2018 až do minulého týdne vozil z Polska léky, ze kterých následně vyráběl pervitin. K výrobě hned několika kilo drogy využíval prázdné prostory bývalé líšeňské prodejny. Vnitřní místnosti upravil tak, aby výrobu pervitinu mohl šikovně schovat. 

Brněnská policie byla velmi překvapená i při prohlídce bytu. Kromě k prodeji nachystaných drog a většího finančního obnosu, v obydlí obviněný schovával funkční krátkou střelnou zbraň.

„Koncem minulého týdne si pak recidivista vyslechl obvinění z trestných činů  nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy a nedovolené ozbrojování. Po provedených úkonech v trestním řízení a zajištění důkazů, podali kriminalisté k soudu podnět k návrhu na vzetí muže do vazby.“ doplnil mluvčí policie Petr Vala. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo11 čtenářů

Foto PČR

Štítky pervitin, drogy, policie, Brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Ludmila Papežová

Po několika letech ho zatkli, to nemohli ještě několik let počkat?:(

úterý, 21. července 2020, 16:36

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.