čtvrtek 22. října 2020 Sabina

FOTO: Policie pátrá po nenasytném fantomovi v Passatu. Tankuje naftu zadarmo a mění registrační značky

Policisté po celé republice pátrají po vychytralém řidiči, který už minimálně dvacetkrát přijel na benzínku, natankoval plnou nádrž, vyměnil registrační značky a v klidu odjel bez placení. Cestovatel takto navštívil krom Vyškovska téměř celou Moravu i Čechy.

Vyškovští policisté pátrají po řidiči, který jezdí na benzínky tankovat a potom ujede bez placení. Scénář se obvykle opakuje téměř ideticky. Na fotografii je vidět řidič ve Volkswagenu Passat combi šedé barvy, který natankuje a bez placení odjede. Potom muž mění registrační značky vozidla a má i rozdílnou přední a zadní registrační značku.

Policisté zjistili, že tento řidič načerpal naftu a vesele pokračoval v cestě v nejméně dvaceti takových případech, a to nejen na Vyškovsku. Muž bude nejspíš velký cestovatel, protože navštívil téměř celou Moravu, ale i Čechy. 

„Předběžně nahlášená škoda se pohybuje v řádu desítek tisíc korun. Na přiložených fotografiích má muž vždy pokrývku hlavy. Na fotografii detailu vozidla je vidět křížek zavěšený na zpětném zrcátku v kabině. Uveřejňujeme i několik fotografií vozidla.“ popsala mluvčí policie Alena Musilová. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo5 čtenářů

Foto PČR

Štítky benzínka, placení, policie, vyškovsko, foto

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Daniela Kolářová

Tak, že by to byl tenhle typek který mi ukradl obě značky?

středa, 24. června 2020, 22:11

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.