čtvrtek 2. července 2020 Patricie

Opilý muž se procházel Brněnskými ulicemi s téměř 3 promile a řeznickým nožem. Skončil na psychiatrii

Pořádný šok museli zažít včera pozdě večer obyvatelé Žabovřesk. Po ulicích se jim tam totiž procházel muž s dvaceticentimetrovým řeznickým nožem. Pro muže si přijeli strážníci, poté policisté a nakonec i záchranka, která ho převezla do psychiatrické léčebny.

Drsný večer zažili včera obyvatelé Žabovřesk. Na tísňovou linku zavolali poté, co zahlédli, že se v okolí potuluje muž s nožem v ruce. Okamžitě přijely dvě hlídky strážníků se zapnutými majáky a velmi brzy se jim podařilo dříve ozbrojeného muže najít. Velký řeznický nůž, který měl zhruba 20 centimetrů dlouhou čepel, ležel odložený na blízké zídce. 

Muž strážníkům přiznal, že nůž je skutečně jeho. Ti se proto snažili důvod jeho divného chování zjistit. Zjevně opilý muž se hlídce svěřil se svými sebevražednými sklony, což pro strážníky byl důvod k tomu, aby zasáhli. K muži přivolali posilu v podobě Policie České republiky, kteří muži dali dýchnout. Zjistili mu tak 2.8 promile. Poté zavolali také sanitku.

„Přivolaní zdravotníci poté muže odvezli do psychiatrické nemocnice. I díky včasnému oznámení událost skončila bez zranění“ uvedl muvčí strážníků Pavel Šoba. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky nůž, psychiatrie, policie, mpb, brno, žabovřesky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Rolf Fly

Takovej ožralej kretén se má zabít v soukromí a ne obtěžovat lidi kolem a ještě k tomu s nožem

pondělí, 1. června 2020, 09:18

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.