úterý 29. září 2020 Michal

VIDEO: Muž zatoužil po novém outfitu a ukradl plnou tašku oblečení za 10 tisíc. Za svůj módní výstřelek se dočká trestu

Strážníci městské policie dopadli zloděje, který vykradl butik s oblečením. Nové outfity měl k dispozici skládat ze zboží v ceně přes deset tisíc. Podezřelého jim duchapřítomně popsal svědek incidentu, a tak pachatele velmi brzy našli na Moravském náměstí.

Včera dopoledne se přímo v centru Brna událo pátrání po mladém muži, který údajně vykradl ochod s oblečením. Na dopadení si připsal výrazné zásluhy svědek, který podle svých slov viděl, jak mladík popadl tašku plnou oblečení a utíkal s ní pryč. Jak událost, tak i podezřelou osobu svědek do detailu popsal na lince 156 a strážníky dovedl až na Moravské náměstí, kde skutečně člověka odpovídajícího popisu našli. 

U sebe měl velkou nákupní tašku, ve které měl až po vrch nacpané nejrůznějším oblečením i s magnetickými čipy a cedulkami. Oblečení, které ukradl, bylo v ceně přes deset tisíc korun. 

Zaměstnanci obchodu pak hlídce prozradili, že na jednom z oken prodejny někdo poškodil zabezpečení. Strážníci proto vyhledali svědka, který volal na linku, a ten dopadeného muže poznal. 

„O tom, že nedošlo k záměně, se později přesvědčili i na záběrech z městského kamerového systému. Dvaatřicetiletého muže tedy předali státním policistům jako důvodně podezřelého z trestného činu.“ doplnil mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto PČR

Štítky zloděj, oblečení, Brno, butik, zásah, park

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.