pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

V bystrckém supermarketu se kvůli roušce popral pracovník ostrahy se zákazníkem

Šestatřicetiletý muž neměl roušku a chtěl jít nakupovat do bystrckého supermarketu, pracovník ostrahy ho za to po hádce a strkanici praštil do obličeje. S poraněným rtem a obočím pak zákazník skončil v nemocnici, hlídač vyvázl pouze s rozšlapanými brýlemi.

V bystrckém supermarketu se včera ráno strhla bitka kvůli roušce. Devětapadesátiletý zaměstnanec ostrahy údajně zaútočil na šestatřicetiletého zákazníka, který si do obchodu přišel nakoupit bez roušky. Ostraha muže nechtěla pustit na prodejní plochu ani přes tvrzení zákazníka, že se chce chránit jinak. 

Po výměně názorů a následné strkanici zákazníka pracovník hlídací služby udeřil pěstí do obličeje, přičemž mu roztrhl ret a obočí. K souboji pak byli ihned přivoláni strážníci městské policie. Starší z mužů konflikt nijak nepopíral a hlídce předvedl i poškozené brýle, které mu prý zákazník rozšlápl, když mu spadly. 

„Zraněného zákazníka odvezli zdravotníci do nemocnice. Strážníci oslovili také svědky a poté, co Policie ČR trestný čin vyloučila, případ postoupili ke správnímu orgánu.“ uvedl mluvčí městské policie Pavel Šoba

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo24 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky rvačka, rouška, bystrc, Brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jakub Hloušek

Prej že se chtěl chránit jinak :D bejt na místě pána z ostrahy tak bych ho zabil mrdku

sobota, 21. března 2020, 22:10

Filip Jakeš

Úkol zněl jasně, ....... :-)

čtvrtek, 19. března 2020, 16:42

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.