neděle 5. dubna 2020 Miroslava

VIDEO: Žena na hlavním nádraží mlátila svého přítele. Jsem čarodějnice a prokleju vás, oznámila strážníkům

Nejen na Petrových kamenech se slétají čarodějnice, jedna se vydala i na hlavní nádraží v Brně. Se strážníky se dala do boje poté, co napadla pěstmi svého přítele, a hlídku městské policie seznámila se svým vulgárním slovníkem. Strážníkům, kteří ji spoutali, vyhrožovala, že ovládá čáry a prokleje je do morku kostí.

Včera zažili strážníci na hlavním nádraží tajemný večer. Zasahovat museli poté, co se dozvěděli, že tady čtyřiadvacetiletá žena ubližuje svému příteli. Toho údajně svalila na zem, zaklekla ho a tloukla do obličeje. 

Hlídka okamžitě útočnici odvedla stranou a vyslechla si od ní sérii ostrých urážek. I přes vulgarity ji trpělivě uklidňovali a nabádali, aby se mírnila. Žena však začala ohrožovat kolemjdoucí a pokusila se zaútočit i na strážníky, dostala proto pouta. 

Očividně opilá žena ale ve výčtu nadávek pokračovala a na strážníky křičela, že je čarodějnice. Hrozila jim, že je prokleje do morku kostí, a že poznají středověké praktiky a utrpení. Hlídka však ženu vrátila zpět do naší doby a ženu teď čeká správní řízení. 

„Čtyřiadvacetiletá žena je podezřelá z neuposlechnutí výzvy a znevážení úřední osoby i z přestupku proti občanskému soužití. Její partner si nestěžoval na žádná zranění.“ informoval policejní mluvčí Jakub Ghanem. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo5 čtenářů

Foto PČR

Štítky čarodějnice, Brno, strážníci, agresor, nádraží

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.