Muž vyspával v brněnském podniku zamčený na záchodě s cizími doklady

Autoři | Foto Pixabay.com

Nečekaný vývoj od telefonátu na linku 156 až ke konečnému rozuzlení měl případ z nedělního odpoledne v provozovně v centru Brna. Strážníci našli u tvrdě spícího muže cizí peněženku i s doklady a platebními kartami.

Personál provozovny v centru Brna přivolal v neděli odpoledne strážníky kvůli muži, který se zamkl na toaletě a delší dobu nevycházel ven. Muž nereagoval na klepání ani hlasité volání, stážníci tedy požádani zaměstnance provozovny o rezervní klíč. Po otevření dveří našli oblečeného sedícího muže, který tvrdě spal. 

Po jeho probuzení se ujistili, že je v pořádku a chtěli znát jeho totožnost. Muž tvrdil, že má své doklady u kamaráda, u sebe měl přitom peněženku s doklady a platebními kartami jiného muže. „Po několika vyhýbavých odpovědích strážníci naznali, že může jít o věci pocházející z trestné činnosti. Tuto skutečnost jim zanedlouho potvrdili republikoví policisté, kteří si třiatřicetiletého muže převzali a případem se dále zabývají,“ uvedl policejí mluvčí Pavel Šoba.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky toaleta, záchod, platební karta, spánek, trestný čin, strážníci, Brno

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.