neděle 29. března 2020 Taťána

Závodník ve Škodovce si to šinul okolo školky a dětského hřiště stovkou. Nezodpovědnou jízdu ukončili až policisté

Na závodní jízdu se vydal šestačtyřicetiletý šofér do jedné z Mikulovských vinařských oblastí. V místě, kde je dětské hřiště a mateřská školka, se evidentně snažil najet svůj osobní rekord v rychlé jízdě. Na stopětku na tachometru si bude jistě dlouho pamatovat nejen on, ale i policie.

Do kraje vína lidé evidentně nejezdí jen za adrenalinem ve sklípku. 17. února se do jedné z Mikulovských vesniček vydal závodník ve své Škodovce a v odpoledních hodinách sešlápnul plyn přímo uprostřed vsi.

Na policejním radaru hlídky naskočila změřená rychlost víc než 100 km v hodině. Přitom mu bylo zcela lhostejné, že se podél jeho závodní trati nachází dětské hřiště a dokonce i mateřská školka. Policisté jej proto zastavili a šofér tak za svou nezodpovědnou jízdu slušně zaplatí. 

„Výmluva, že akutně pospíchal za maminkou, nemohla v žádném případě dostatečně ospravedlnit jeho nezodpovědné chování, proto tak bude muset počítat s tím, že si až na jeden rok za volant určitě nesedne.“ uvedl mluvčí policie Petr Vala. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto PČR

Štítky řidič, Brno, policie, stovka, nezodpovědnost, školka, hřiště

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.