středa 21. října 2020 Brigita

VIDEO: Mladý zloděj chodil pravidelně krást do obchodu v Brně. Nepoznáváte ho?

Se štěstím uniká trestu, ale ne na dlouho. Brněnští policisté pátrají po mladíkovi, který chodil pravidelně krást do obchodu s dámským oblečením v Brně. Zaměstnanci ho sice při poslední výpravě nachytali, mladému muži se však povedlo uprchnout.

Zatím neznámý zloděj chodil během několika týdnů pravidelně krást do jednoho brněnského obchodu s textilem. Z kamerových záznamů policisté zjistili, že drzý zloděj procházel prodejnu tak dlouho, dokud dle cenovek nenašel nejdražší artikl.  Zboží si pak schoval pod bundu a bez zaplacení z obchodu odešel. 

Zaměstnanci si po určité době uvědomili, že jim v obchodě někdo hojně krade, prohlédli si kamery a na lapku si počíhali. A právě jeho poslední krádež se mu tak málem stala osudnou, jenomže mrštný zloděj se mužům vysmekl a utekl. 

„Během čtyř obdobných zlodějských výprav dokázal společnosti způsobit škodu dosahující částky téměř 20 tisíc korun, přičemž v případě dopadení tak bude muset počítat s trestním stíháním ze spáchání trestného činu krádež," vypočítal policejní mluvčí Petr Vala.

Policisté po zloději nyní pátrají. Hledají muže ve věku kolem 25 let, štíhlé postavy, který byl oblečený do tmavé bundy s kapucí s kožíškem a světlejších kalhot.

„Máte k němu jakékoliv informace? Víte, o koho se jedná? Zavolejte nám na linku tísňového volání 158. Taktéž se můžete obrátit přímo na brněnské muže zákona z obvodního oddělení Brno – střed na telefonní lince 974 624 439," vyzval mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto PČR

Štítky zloděj, dámské oblečení, obchod, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.