neděle 20. září 2020 Oleg

Brněnský strážník ve svém volnu přistihl dvě zlodějky. Chtěly ukrást žvýkačky za víc než tisíc korun

Během úterního odpoledne stihl brněnský strážník sledovat v osobním volnu dění okolo sebe a povšiml si dvou žen, které si strkaly čokoládu a žvýkačky pod bundu. Za pokladnami ženy zastavil a zavolal ochranku.

Práci si strážník "nosí" i do supermarketu

O někom se říká, že si nosí práci domů a o jednom z brněnských strážníků se dá říct, že si nosí práci i do supermarketu. Během úterního odpoledne si v supermarketu na Staré osadě povšiml dvou žen, které kradly zboží. „Postřehl, jak si jedna z nich schovává čokolády do kalhot a druhá si dává žvýkačky pod bundu,“ popisuje mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Zrovna nepracující strážník si na ženy počkal za pokladnami a když viděl, že prošly bez zaplacení, tak se prokázal průkazem a přivolal ostrahu a své pracující kolegy. Kromě jeho kolegů a ostrahy, dorazili na místo také policisté. „Jednačtyřicetiletá žena, která odcizila čokoládu v hodnotě 500 korun, i o deset let mladší zákaznice, která si nabrala žvýkačky za 1272 korun, jsou kvůli majetkové kriminalitě podezřelé z trestného činu. Obě si proto převzala Policie ČR,“ dodává Šoba.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky krádež, strážník, volno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.