sobota 22. února 2020 Petr

Drogy se do mě dostaly od společnic v nevěstinci skrze sex, hájil se řidič v Brně před policisty

Řidič si před policisty včera večer připravil hned několik důvodů, proč odmítnout test na drogy. Odběr krve mu prý zakazuje víra, stejně jako poskytnout moč. Nakonec připustil, že by mohl být zdrogovaný. Údajně se do něj drogy dostaly skrze sexu v nevěstinci.

Bez rozsvícených světel projížděl centrem města

Policejní hlídku v centru Brna včera večer zaujala projíždějící Toyota bez rozsvícených světel. Když auto policisté v ulici Dornych zastavili, tak jim přišlo chování devětapadesátiletého řidiče podezřelé. „Nesoustředěný a roztěkaný šofér pod vlivem alkoholu nebyl, test na drogy ale odmítl. Důvodů proč test i odběry biologického materiálu odmítl, měl hned několik,“ popisuje kuriózní situaci policejní mluvčí Bohumil Malášek. 

Droga se do něj prý dostala během sexuálního uspokojování

Odebrání krve, stejně jako moči, mu prý zakazuje víra. Nakonec šofér přišel se skutečně kreativní a neobvyklou báchorkou, co se týče jeho současného stavu. Připustil, že by mohl být pod vlivem drog, protože navštívil nevěstinec, kde se společnice oddávaly drogám. Ta se do něj mohla prý dostat skrze sexuální uspokojování. „Policisté muži zakázali další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Jeho přestupek oznámili k vyřešení správnímu orgánu,“ dodává Malášek. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky nevěstinec, sex, drogy, víra

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.