sobota 5. prosince 2020 Jitka

Muž nabízel na hřišti v Brně žákům druhého stupně marihuanu a alkohol

Neznámý muž na hřišti u Kraví Hory v Brně nabízel žákům druhého stupně základní školy alkohol a marihuanu. Žáci se zachovali správně a muže nahlásili policii, kteří ho podle popisu po pár minutách vypátrali.

Nejdříve se jen přidal k míčové hře

Neznámý čtyřiatřicetiletý muž se nejdříve přidal k míčové hře žáků druhého stupně, ale při následném rozhovoru jim začal nabízet alkohol a marihuanu. Mladí žáci se zachovali naprosto správně, nabídku odmítli, a muže nahlásili policii. „Díky tomu, že zavčas zavolali na tísňovou linku policie a muže detailně popsali, se jej po pár minutách podařilo policistům vypátrat. Muž u sebe měl láhev rumu a také marihuanu, přesně tak jak to kluci popsali,“ popisuje situaci policejní mluvčí David Chaloupka.

Po muži bylo vyhlášeno celostátní pátrání

Policisté následně zjistili, že po muži je vyhlášeno celostátní pátrání. Dopadenému se do cely nechtělo a tak policisté museli použít donucovací prostředky. „Noc nakonec strávil v policejní cele, odkud putoval rovnou k soudu. Zde se zodpovídal hned ze dvou trestných činnů, z ohrožování výchovy mládeže a nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami,“ dodává Chaloupka. 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky marihuana, alkohol, žáci, hřiště

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.