pátek 15. ledna 2021 Alice

FOTO/VIDEO: Policie pátrá po maskovaném lupiči z benzínky. Na obsluhu mířil pistolí

Pátého prosince se asi pětadvacetiletý lupič přišel obohatit na Hodějickou benzínku. Na prodavačku vytáhl pistoli a chtěl peníze. Ta ale žádné neměla, maskovaný lupič se proto spokojil s cigaretami. Policie sestavila jeho portrét a po muži usilovně pátrá.

Ve čtvrtek 5. prosince přišel na benzínovou pumpu asi pětadvacetiletý muž, který se zezačátku jen rozhlížel. Po chvíli vytáhl pistoli a po obsluze začal s namířenou zbraní vyžadovat peníze. Prodavačka však žádnou hotovost neměla, lupič se proto spokojil s několika krabičkami cigaret. Podle výpovědi obsluhy a kamerového záznamu se kriminalistům podařilo sestavit podobiznu muže, po kterém teď policie pátrá.

Asi pětadvacetiletý muž bílé plati byl přibližně 170 cm vysoký, štíhlé až velmi hubené postavy.  Na sobě měl látkovou bundu s černou kapucí. Bunda měla v horní třetině maskáčový vzor a úplety na rukávech a v pase. Dále měl mikinu s nasazenou černou kapucí, kšiltovku tmavé barvy a rifle s vydřením v oblasti kolen. Na nohou měl pachatel červené sportovní boty s bílou podešví a na rukou černé vlněné rukavice.

Celkově působil jako klidný člověk, čistě oblečený, ale nepečující o svůj zevnějšek. Měl nedbale upravený plnovous tzv. několikadenní strniště s prosvítajícími místy. A také neudržovaný chrup – zažloutlé zuby a mezi nimi černé mezery. Mluvil česky bez přízvuku.“ doplňuje mluvčí policie Alice Musilová. a prosí veřejnost o pomoc v pátrání. Jakoukoli informaci o případu policie uvítá na lince 158.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky lupič, přepadení, benzínka, pátrání, policie, Vyškovsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.