středa 29. ledna 2020 Zdislava

VIDEO: Důchodkyně z Brna objížděla několik měsíců auta klíčem. Vadilo jí, že jich je hodně

Několik měsíců policistům unikala, spravedlivé ruce zákona se nakonec nevyhne. Brněnští policisté chytili seniorku, která od srpna do listopadu objížděla náhodně vybraná auta klíčem. Důvod? Vadilo jí, že je aut v Brně moc.

Policisté z Králova Pole pátrali po šestašedesátileté ženě několik měsíců. Mezitím stihla způsobit škodu na několika autech ve výši 60 tisíc korun. Přestože měli policisté k dispozici kamerové záznamy, vyšetřování nepřineslo žádné konkrétní stopy. Kriminalisté to však nevzdali a jejich vytrvalost nakonec přinesla ovoce.

„Díky důkladnému šetření v okolí poškozených vozidel nakonec zjistili informace ke konkrétní ženě. Když se s touto potkali osobně, měli hned jasno. Její podoba věrně odpovídala zajištěným záznamům, takže se jim při výslechu k poškrábání vozidel nakonec přiznala," uvedl policení mluvčí David Chaloupka.

„Důvod proč druhým škodila je zarážející. I když seniorka žádné auto nevlastní, rozčilovalo ji množství parkujících vozidel natolik, že se neovládla a svazkem klíčů jim škrábala do laku," uzavřel Chaloupka.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto PČR

Štítky auta, klíče, důchodkyně, brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.