pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Padesátiletý stalker tyranizuje zprávami bývalou přítelkyni. Místo romantiky si vypsal pobyt ve vězení

Zlomené srdce dokáže pořádně potrápit. Kvůli nezvládnutému rozchodu teď padesátiletý muž nedostane pouze tučný účet za telefon, ale možná mu milostné pobláznění zařídí i pobyt ve vězení. Svou bývalou přítelkyni totiž obtěžuje stovkami zpráv denně.

Že je neustálé používání telefonu problémem spíše mladších generací jednoznačně vyvrací padesátiletý muž ze Znojemska. Toho zlomené srdce a stovky odeslaných zpráv dovedou možná až do vězení. 

S nešťastníkem se letos rozešla přítelkyně, což muž velmi špatně nese. Když před měsícem zjistil, že si jeho bývalá milá našla nového partnera, rozhodl se vzít osud do vlastních rukou a svou lásku přesvědčit, aby se k němu vrátila.

Denně jí proto muž začal posílat desítky textových zpráv, ve kterých řeší jejich již neexistující vztah. Během jednoho víkendu jich zvládl odeslat dokonce i 1300. Zprávy však ženu nijak netěší, naopak ji neustále pípající telefon obtěžuje natolik, že se s problémem svěřila policii.  

„Případem se nyní zabýváme pro podezření z nebezpečného pronásledování. Muži podle trestního zákoníku hrozí až rok odnětí svobody. “ dodává mluvčí policie Lenka Drahokoupilová

   

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky stalker, policie, telefon, sms, obtěžování, Znojmo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.