pondělí 17. února 2020 Miloslava

Před projíždějící autobus náhle vyběhl chodec, jedna z cestujících se při brždění zranila

Neopatrným a náhlým vstupem na přechod způsobil neznámý chodec neštěstí. Autobus, který touto cestou právě přijížděl, musel prudce zabrzdit a způsobil tak zranění jedné z cestujících. Policie pátrá po svědcích nehody.

V pátek před třetí hodinou se ve Veselí nad Moravou stala nešťastná událost. Ulicí Stolářskou projížděl autobus Irisbus, který se vydal klasicky po svém okruhu k autobusovému nádraží. Na místním přechodu pro chodce mu však nečekaně do silnice vstoupil chodec. 

Řidič okamžitě zareagoval a prudce zabrzdil, chodec tak vyvázl bez úmy na zdraví. To se však nedá říci o všech cestujících v autobusu. Jedna z nich při brždění utrpěla zranění. 

Poblíž zmiňovaného přechodu mělo v tu dobu stát červené osobní auto, po kterém teď policisté pátrají. Jeho řidič by mohl být důležitým svědkem. Krom něj policie vybízí také jiné případné svědky, kteří by do případu mohli vnést více informací. 

„Policisté hledají případné svědky, kteří události mohli vidět a poskytli by informace k řádnému objasnění. Ozvat se mohou na telefonu 974 633 260 nebo přímo na linku 158.“ vyzývá veřejnost mluvčí policie Petr Zámečník. 

Foto pixabay.com

Štítky doprava, autobus, zranění, přechod

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.