pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Nastoupila do šaliny a na lavičce nechala tašku s více jak dvaceti tisíci

Do nepříjemné situace se dostlala ve středu odpoledne žena, která nastoupila do tramvaje bez tašky. Tu nechala ležet na zastávce i s velkým peněžním obnosem uvnitř.

Žena si čekání na šalinu v Žabovřeskách krátila na lavičce. Po příjezdu šaliny však nastoupila, ale už bez tašky, kterou nechala na zastávce. To naštěstí postřehl opodál jdoucí muž, který už ženu bohužel nezastihnul, protože tramvaj mezitím odjela. Tašku i s celým obsahem odnesl na služebnu městské policie.

Strážnici tašku převzali a zkontrolovali její obash, aby mohli kontaktovat případného majitele. „Uvnitř kromě jiného našli klíče od auta, řetízek, brýle, diáře a také vyšší finanční hotovost. Z vložených dokumentů pak také odtušili pravděpodobnou majitelku a zavolali jí. Šestačtyřicetiletá žena se zanedlouho dostavila na služebnu, veškeré ztracené předměty podrobně popsala a s viditelnou úlevou si je pak od strážníků převzala,“ uvedl tiskový mluvčí městské policie Pavel Šoba. Strážníkům také potvrdila, že nic nechybí ani z finanční hotovosti ve výši 23 818 korun.

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky Brno, zapomenutá kabelka, poctivý nálezce

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.